WEBochranat
Byť členom teamu VERDE GROUP, s.r.o. znamená vytvárať nové hodnoty, hľadať neobvyklé riešenia a rozvíjať svoj talent. Naše ciele, rovnako ako nároky na našich zamestnancov sú vysoké, preto im ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, dynamické pracovné prostredie stimulujúce ich kariérny rast a vzdelávanie v oblasti IT, bezpečnosti a energetiky.
U uchádzačov hľadáme:

  • • Zodpovedné pristupovanie k prideleným úlohám
  • • Schopnosť vyrovnávať sa s výzvami a riešiť problémy
  • • Ochotu ďalej sa vzdelávať
  • • Dávku motivácie, ambície a nadšenia

Pri ponúkanom plate zvážime na pohovore Vašu senioritu, skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa prínosu pre našu firmu. Ponúkané minimum je pre uchádzačov s minimálnymi skúsenosťami. Pri kandidátoch s väčším množstvom skúseností a s väčšou praxou ponúkame aj vyššiu základnú zložku platu (+ projektové odmeny a motivačné odmeny).

Aktuálne obsadzujeme tieto 3 pracovné pozície:

IT/ Technical Support

Miesto práce: Panónska cesta 47, Bratislava 851 04
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu: Dohodou. Samozrejme sa vieme dohodnúť podľa Tvojich možností.
Ponúkaný plat (brutto): Ohodnotenie od 1100€ brutto/mesiac na základe skúseností v závislosti od vzdelania a praxe + odmeny.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
– Nasadzovanie SW a HW riešení zákazníkom, vlastné systémy a systémy tretích strán.
– Podpora nasadených SW a HW riešení telefonicky aj cez tickety.
– Výjazdy ku zákazníkom na obhliadky, nasadzovanie a prípadná podpora HW a SW riešení.
– Testovanie vyvíjaných systémov.
– Spisovanie a oprava dokumentácie.
– Analýza problémov a návrhy riešenia.
– Komunikácia s dodávateľmi.
– Analýza našich produktov a návrhy na zlepšenie.
– Neskôr podpora interného HW a SW.

Zamestnanecké výhody, benefity:
– Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
– Flexibilná pracovná doba
– Pravidelné tímové podujatia
– Individuálny prístup
– Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– Administrácia Linux servrov
– podpora serverov (Cloud/non-Cloud)
– incident management
– regular/hotfix updates
– ticket management
– troubleshooting
– základné znalosti konfigurácie zariadení
– komunikatívnu znalosť anglického jazyka

Výhodou sú znalosti:
– Práca s Git-om
– Práca v prostredí Linux
– VPN management (generovanie klúčov, správa klúčov, správa VPN koncentrátorov)
– Mail servers
– File servers
– Network security
– Automatizácia a DevOps
– ZABBIX administration
– Ansible administration

JavaScript Developer

Ponúkaný plat (brutto): Ohodnotenie od 1500€ brutto/mesiac na základe skúseností v závislosti od vzdelania a praxe + odmeny.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre rozvíjajúce sa projekty potrebujeme rozširovať náš tím. U nás sa budeš spolupodieľať na vývoji platformy AUSEMIO, ktorá pomáha zákazníkom spravovať majetok a jeho dokumentáciu, plánovať opravy a revízie, kontrolovať plnenia zmlúv a sledovať výkonnosť tímov. Ide o produktový vývoj postavený na mesačných šprintoch, prípadne implementáciu funkcií pre jednotlivých zákazníkov na Slovensku aj v zahraničí. Front end máme postavený na Vue.js (s frameworkom Vuetify), back end je v Ruby on Rails (databáza MySQL, bežíme na vlastných Ubuntu serveroch). Kód, manažment úloh spolu s CI/CD máme v GitLabe. Testy píšeme v RSpec-u a kvalitu kódu stráži ESLint a Rubocop.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– Znalosť JavaScript
– Znalosť Vue.js, HTML, CSS, JSON

Výhodou sú znalosti
– Ruby on Rails
– MySQL
– RSpec
– Jest, Node.JS

Tester ideálne pre VŠ študenta IT smeru (3. a 4. ročník)

Miesto práce: Panónska cesta 47, Bratislava 851 04
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu: Dohodou. Samozrejme sa vieme dohodnúť podľa Tvojich možností.
Ponúkaný plat (brutto): Ohodnotenie od 4 EUR/hod .

Do nášho tímu hľadáme šikovného VŠ študenta IT smeru, ktorý je v 3. – 4. ročníku a láka ho TESTING.

Ak do toho chceš ísť s nami, budeš:
– testovať platformu AUSEMIO, ktorá pomáha zákazníkom spravovať majetok a jeho dokumentáciu, plánovať opravy revízie, kontrolovať plnenia zmlúv a sledovať výkonnosť tímov
– vytvárať a spúšťať manuálne a automatizované testy
– spolupracovať na úprave a optimalizácii existujúcich knižníc a skriptov
– mať možnosť spoznať najnovšie technológie a postupy vývoja a testovania softvéru

Ako nás kontaktovať?
V prípade, že nám chcete zaslať svoje CV, obráťte sa na nás emailom na info@verde.sk.
Na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Všetkým ostatným uchádzačom, ktorí sa nezúčastnia osobného pohovoru, t.j. nebudeme ich ďalej kontaktovať, sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem, pracovať pre našu spoločnosť.

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti.